ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.10.2015 | 17:01

У довгобуді для військових виявили технічні проблеми

У довгобуді для військових виявили технічні проблеми

Про це під час програми «Радіомайдан» на обласному телебаченні розповів кандидат на посаду міського голови Андрій Табалов

«Як один з ініціаторів добудови військового будинку, я знаю, що це питання тривалий час гальмувалось. Роботи можна було завершити ще минулого року. Але через скасування двох тендерів на визначення підрядника, роботи до цих пір не завершені. Ми натиснули на чиновників Міністерства оборони, заручились підтримкою обласної і міської влади. Було проведено третій тендер, виділено фінансування. Але наразі є ще одна проблема. Останні поверхи будинку буквально хитаються. При натисканні на стіни будівлі, вони ходять ходором.  Зараз потрібно терміново вирішувати цю проблему: або перебудовувати верхні поверхи, або якось укріплювати. Необхідне технічне рішення», - зазначив політик. Окрім цього, він поділився своїм баченням як вирішити питання житлового забезпечення військовослужбовців: «Також в моїх планах знайти у Кіровограді довгобуди, і через Кабмін добитись фінансування, щоб їх завершити і передати квартири нашим захисникам».

У коментарі «РК» заступник голови ОДА Сергій Коваленко повідомив, що у зв’язку з тим, що протягом останніх 7 років будівля не експлуатувалась, виникли певні технічні проблеми. Підрядник, який виграв тендер на добудову багатоповерхівки, провів технічне обстеження будівлі. За результатами перевірки було вирішено провести роботи з усунення виявлених проблем. Наразі виготовляється проектно-кошторисна документація під ці роботи.

Нагадаємо, ще бувши у статусі народного депутата Андрій Табалов заявив, що добудова «військового» будинку для нього є справою принципу. Юридичний штаб допомоги військовим, що діє при приймальні Андрія Табалова направив низку звернень до Міноборони з вимогою звернути увагу на проблемний будинок. Також було організовано чимало спільних з волонтерами і родинами військових суботників поблизу довгобуду.

3314 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.