ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.03.2019 | 13:18

Цієї неділі у Кропивницькому пройде концерт "Музичний театр полегшеного абсурду"

Цієї неділі у Кропивницькому пройде концерт "Музичний театр полегшеного абсурду"

У неділю, 17 березня, у глядацькiй залi Кiровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчостi пройде концерт "Музичний театр полегшеного абсурду".

"Альфред Шнiтке – вiдомий композитор, педагог i музикознавець, творчiсть якого залишила великий слiд в мистецтвi. Його творiння активно пропагують сучаснi виконавцi. Спадщина, залишена Шнiтке нащадкам, налiчує балети i опери, понад 20 концертiв, 9 симфонiй, 4 концерти для скрипки, струннi квартети, музичний супровiд для кiнокартин i вистав, вокальнi та камернi твори. Про його творчiсть кажуть "Композицiї Шнiтке – виклик сучаснiй Європi, протест самотньої особистостi не тiльки проти нинiшнього неподобства життя, але i проти бiльш жахливого недавнього минулого. Пiд кiнець столiття Шнiтке раптово зумiв заговорити вiд iменi нас усiх", – йдеться у повідомленні.

Концерт пройде за участi таких народних художнiх колективiв центру: оркестр народних iнструментiв "Орiя" та театру-студiї "Маска". У якостi запрошених гостей виступатимуть народний художнiй колектив хореографiчний ансамбль "Росинка", лауреати всеукраїнських та мiжнародних конкурсiв Олександр Овдiєнко (флейта), Сергiй Таргонiй (баян), Олег Дмитренко (баян).

Захід розпочнеться о 18 годині.

Вхiд – вiльний.

254 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.