ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.07.2020 | 09:00

Цієї неділі кропивницькі лялькарі закривають 81-ий театральний сезон

Цієї неділі кропивницькі лялькарі закривають 81-ий театральний сезон

У прийдешнi вихiднi, 1 i 2 серпня, колектив Кiровоградського академiчного обласного театру ляльок запрошує мешканцiв i гостей мiста на прем’єру музичної вистави «Як Микита з ярмарку йшов».

В основi сюжету – повчальна iсторiя про Пiвника i мишенят із вiдомої української народної казки, яка вчить працьовитостi i засуджує ледарiв.

За задумом творцiв, пiд час вистави, маленькi глядачi теж зможуть долучитися до «працi», виконуючи iнтерактивнi iгровi завдання.

Авторки iнсценiзацiї та постановницi – заслужена артистка України Вiкторiя Ставрiанiдi-Стогодюк та Евелiна Новопашена. Сценографiю до казки створила головна художниця театру Оксана Шарiй, а музику написала композиторка Юлiя Грицун.

У недiлю, 2 серпня, лялькарi закривають 81-й театральний сезон. Тож для усiх глядачiв, якi завiтають до театру цього дня, митцi готують велику розважальну програму з улюбленими мультяшними персонажами та веселими iграми, що вiдбуватимуться у затiнку, на театральному подвiр’ї.

Крім цього, хто протягом сезону збирав квитки з театральних вистав з метою участi у конкурсi «Кращий глядач сезону», має до 30 липня зареєструватися у театрi. На учасникiв i переможцiв теж чекатимуть подарунки.

Початок заходiв – об 11 годинi.

Вхiд до театру – тiльки у захиснiй масцi.

Довiдки за телефонами: (0522) 24-28-94, 24-37-76, (095) 036 83 21, (097) 707 31 72.

60 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.