ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.08.2019 | 14:03

Центр Кропивницького очистять від незаконно розміщеної реклами

Центр Кропивницького очистять від незаконно розміщеної реклами

Управління містобудування та архітектури міської ради Кропивницького демонтує самовільно розміщених п’яти сіті-лайтів і рекламного щита на території обласного центру. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні учора, 13 серпня. Про це інформує пресслужба міськради.

За інформацією в.о. начальника управління містобудування та архітектури Ірини Мартинової, ТОВ «КОМПОЗИЦІЯ» та ТОВ «УКРРЕКЛАМА» у встановлений термін проігнорували законні вимоги приписів від 3 квітня та від 07 червня 2019 року про усунення порушень правил розміщення зовнішньої реклами в місті Кропивницькому та не виконали пропозиції управління містобудування та архітектури щодо добровільного демонтажу самовільно розміщених рекламних засобів

Відтак виконавчий комітет доручив профільному управлінню організувати демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів: п’яти сіті-лайтів ТОВ «КОМПОЗИЦІЯ», розміщених на розі вул. Великої Перспективної та вул. Гоголя, з боку скверу «Центральний», на розі вул. Великої Перспективної та вул. Архітектора Паученка, з боку торговельного центру «Манхеттен», по вул. Великій Перспективній, з боку будинку № 47/16 (магазин «Адідас»), по вул. Великій Перспективній, біля готелю «Європа», по вул. Великій Перспективній, з боку скверу «Центральний», а також рекламного щита розміром 3,0 х 6,0 м ТОВ «УКРРЕКЛАМА», розміщеного по вул. Яновського, з боку парку.

164 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.