ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.05.2017 | 16:03

Три підприємства готові поставити 20 нових автобусів для Кропивницького

Три підприємства готові поставити 20 нових автобусів для Кропивницького

29 квітня завершився строк подання пропозицій на тендер, який проводить комунальне підприємство «Електротранс» для закупівлі 20 великогабаритних автобусів. 

Як ідеться на сайті публічних електронних закупівель, заявки подало три підприємства - ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН", ТОВ "УкрЄвроМАЗ", ТОВ "Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг". 

РК проаналізував технічні характеристики автобусів, які готові поставити виробники. Загалом усі постачальники мають схожі характеристики. Ми наводимо розбіжності, принципові для пересічного пасажира. 

Дніпровський «Літан» пропонує автобуси на 98 місць та 24 місць для сидіння, із 3 двостулчастими дверима, відкидним трапом для інвалідного візка, місцем для інвалідного візка, розташоване на середній площадці, обладнаним пристосуванням для розташування і закріплення візка. Двигун дизельний, чотирьохтактний з турбонадувом, європейського виробника потужністю 240 кВт.

В особливих вимогах підприємство пропонує систему відеоспостереження, яка складається з 4-х відеокамер (3 встановлені в салоні з фіксацією вхідних дверей кожна і одна на кабіні водія для фіксації пасажирського салону) та накопичувача інформації на жорсткому диску, відеореєстратор з режимом 2-х сторонньої зйомки, WI-FI роутер. 

Фото http://rozkladkr.com

"УкрЄвроМАЗ" пропонує автобуси на 98 «стоячих» та 24 «сидячих» місць, місце для інвалідного візка, відкидний трап, 3 двостулчатих дверей.  Двигун дизельний, чотирьохтактний з турбонадувом, європейського виробника потужністю 240 кВт.

З особливих вимог, ті ж самі, що й в «Літана».

Фото http://www.ukreuromaz.com

Київське «НТП СТГ Інженерінг» пропонує автобуси ЛАЗ А-183 N1 на 100 «стоячих» та 33 «сидячих» місць, місце для інвалідного візка, відкидний трап. Двигун дизельний, чотирьохтактний з турбонадувом, європейського виробника потужністю 247 кВт. З особливих вимог, ті ж самі, що й в «Літана».

Нагадаємо, за даними «Наших грошей», дніпропетровське ТОВ «Торговий Дім «Літан» засновано Дмитром Науменком і Олегом Суховим. Вони також є співзасновниками ЗАТ «Літан». Разом з ними до списку власників входить директор ККП «Донелектроавтотранс» Володимир Захаров, депутат Донецької міськради від Партії регіонів, та Геннадій Олійник, директор донецького комунального підприємства «Облелектротранс».

«УкрЄвроМАЗ» Ірини Саханди є дилером Мінського автозаводу. Фірмою керує Богдан Саханда, який у 2015 р. ішов у Вишневу міськраду Київської області від партії «Сила людей».

Київським «НТП СТГ Інженерінг» зі статутним капіталом 900 грн. володіють Микола Ячмінь і Таісія Саніна. За даними «ВДЗ», фірма продає тролейбуси ЛАЗ виробництва Львівського автобусного заводу, підконтрольного російському бізнесмену Ігорю Чуркіну. Саніна є підписантом однойменного ТОВ «Львівський автобусний завод», записаного на Майкла Вейнберга.

Конкурсні торги між постачальниками мають відбутися 6 червня, наразі триває перевірка документації. 

3313 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.