ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.02.2021 | 11:54

Три місяці поспіль понад 300 працiвникiв комбінату у Долинській не отримують заробітну плату. ВІДЕО

Три місяці поспіль понад 300 працiвникiв комбінату у Долинській не отримують заробітну плату. ВІДЕО

У Долинськiй четвертий мiсяць без зарплати працюють понад 300 працiвникiв державного пiдприємства "Криворiзький гiрничо-збагачувальний комбiнату окислених руд". Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

У парку в центрi Долинської зiбралися п'ятеро учасникiв протесту. Двоє з них – працiвники комбiнату. Iншi прийшли пiдтримати знайомих.

Долинчанин Юрiй Стольник працює на комбiнатi охоронцем. Востаннє зарплату на комбiнатi отримував у жовтнi.

"Мати з пенсiї допомагає, i дружина працює не на комбiнатi, якась копiйчина "капає". Там перехопив, перепозичив, так i викручуємося. Адмiнiстрацiя тiльки поставила перед фактом, що є заборгованiсть. Нам держава недоплатила, а коли виплатять цю заборгованiсть – нiхто не знає", – розповів чоловік.

За три мiсяцi пiдприємство йому винне 13 тисяч гривень.

Директор санацiї пiдприємства Микола Биковський коментувати ситуацiю на камеру вiдмовився. Надiслав вiдповiдь на запит. У ньому йдеться про те, що на комбiнатi працюють 327 людей. Заборгованiсть із виплати зарплати за три мiсяцi становить понад 4 мiльйони гривень.

"Причина виникнення заборгованостi по зарплатi пояснюється обмеженим фiнансуванням з боку держави на пiдставi Закону України "Про державний бюджет України на 2020 рiк", яким на фiнансування гiрничо- збагачувального комбiнату окислених руд затверджена недостатня сума", – йдеться у його відповіді.

Не на камеру Микола Биковський пояснив, що обсяг рiчного фiнансування – 24 мiльйони гривень – не покриває потребу на виплату заробiтної плати. Проситиме грошi на виплату зарплати працiвникам у мiського голови Долинської Євгенiя Звiздовського. Комбiнат окислених руд надає Долинськiй послуги з водопостачання та водовiдведення. Або проситимуть грошi в мiнiстерства розвитку громад та територiй України, якому пiдпорядковується пiдприємство.


Читайте також: Шахтарі Кіровоградщини, з якими досі не розрахувався "Енргоатом", планують відновити протести

467 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.