ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2017 | 11:44

«Транспортна комісія» розглянула петицію про облаштування тролейбусної лінії до селища Нове

«Транспортна комісія» розглянула петицію про облаштування тролейбусної лінії до селища Нове

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів члени комісії розглянули громадську петицію до міської ради щодо облаштування тролейбусного сполучення із селищем Нове. Відповідну петицію нещодавно зареєстрували на сайті міськради і вона набрала необхідну кількість голосів. 

Коментуючи депутатам технічні та економічні можливості створення тролейбусної лінії начальник міського управління транспорту Олександр Вергун зазначив, що будівництво кілометра тролейбусної лінії на сьогодні вартує 4,7 мільйонів гривень. 

«Для забезпечення роботи такої лінії необхідно дві тягові підстанції, вартість однієї складає 20 мільйонів гривень. До селища Нового відстань від 101-го мікрорайону, де є одна тягова станція, 8 кілометрів. Вартість цих робіт буде об’ємною тому це недоцільно. Крім того, є технічне питання. Траса до селища є шляхом державного значення, а тому будь-які технічні роботи на ній мають пройти погодження у багатьох інстанціях. Також на цій кишинівській трасі знаходиться  залізнодорожній проїзд тому знову ж таки, для будівництва тролейбусної лінії необхідні погодження, і сумнівно, що їх дадуть», - зазначив посадовець. 

Разом із тим, начальник управління транспорту повідомив, щоб покращити роботу громадського транспорту до селища, з міського бюджету виділяються кошти на придбання 20 великогабаритних автобусів, 5 із яких будуть направлені на селище Нове. 

Члени комісії вирішили підтримати громадську петицію і доручити транспортному управлінню опрацювати її, розглянути розрахунки щодо облаштування тролейбусної лінії. 

774 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.