ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.10.2020 | 11:04

Тiльки об’єднавши зусилля, ми зможемо швидко подолати наслiдки негоди у Кропивницькому, – Андрій Табалов. ФОТО

Тiльки об’єднавши зусилля, ми зможемо швидко подолати наслiдки негоди у Кропивницькому, – Андрій Табалов. ФОТО

Як раніше інформував РК, понад 200 домоволодінь постраждали у Кропивницькому під час негоди та нині потребують допомоги.

За словами секретаря міської ради Андрія Табалова, міська влада зараз розраховує на власні сили у подоланні наслідків страшної негоди.

"Нi президент, нi прем’єр-міністр навiть не зателефонували керiвництву мiста, щоб поцiкавитися ситуацiєю, маємо розумiти, що пiдтримки вiд них годi чекати. Тому розраховувати будемо на власнi сили.
Сьогоднi оглянув будинок за адресою: вулиця Мiнська, 76 – ОСББ "Лелекiвський", де мешкає працiвниця одного з моїх пiдприємств. Родина проживає на верхньому поверсi, який постраждав найбiльше – знесло дах. Вiдновленням покрiвлi займатиметься управлiння капiтального будiвництва мiськради. Батькам жiнки, якi проживають недалеко i теж дуже постраждали вiд стихiйного лиха, матерiальну допомогу на вiдбудову помешкання ми виплатимо вiд пiдприємства.
Якщо кожен з нас у мiру своїх можливостей допоможе сусiдам, знайомим, колегам, люди швидше вiдбудуються, повернуться до звичного життя. Тiльки об’єднавши зусилля, ми зможемо швидко подолати наслiдки негоди", – написав посадовець на своїй сторінці у фейсбуці.

Днями депутат міської ради від фракції "Наш край" Андрій Табалов звернувся до народних обранців партії невiдкладно спрямувати до уряду депутатське звернення на видiлення з резервного фонду матерiальної допомоги постраждалим кропивничанам вiд стихiйного лиха. Нардеп від "Нашого краю" Сергій Шахов одразу відреагував на ситуацію та повідомив, що спрямує депутатське звернення до кабмiну. 

Читайте також: Кропивницький: у якому стані після урагану зараз Стара Балашівка та Лелеківка

579 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.