ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.03.2020 | 21:53

Тактика одна – бути вдома: Андрiй Райкович звернувся до кропивничан iз застереженням

Тактика одна – бути вдома: Андрiй Райкович звернувся до кропивничан iз застереженням

Сьогоднi, 21 березня, мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович закликав мешканцiв обласного центру бути вiдповiдальними i дотримуватися карантинного режиму. На цьому очiльник мiста наголосив у вiдеозверненнi на своїй сторiнцi.

“Дорогi земляки, знову звертаюся до вас, щоб загострити увагу i свiдомiсть кожного у зв’язку з посиленням карантинних заходiв i оголошенням надзвичайної ситуацiї в окремих регiонах. Переконаний, що ви слiдкуєте за перебiгом подiй. Отже, знаєте, що виявленi хворi вже є в кiлькох областях, зокрема, в сусiднiй Днiпропетровськiй. На жаль, є летальнi випадки, i є людина, яка одужала”, – зазначив пан Андрiй.
Мiський голова зауважив, що за нинiшнiх умов недуга цiлком може стати реальнiстю для мiста.

“Швидкiсть розповсюдження хвороби i її наслiдки в Iталiї повиннi всiх насторожити. Проте не слiд панiкувати. Нинi немає тестiв, уряд обiцяє їх в найближчi днi. Але тактика для всiх одна – бути вдома”, – вiдзначив Андрiй Райкович.
Очiльник мiста сказав, що усiм необхiдно надягати маски i попросив кропивничан давати дорогу медикам у транспортi.

“Поважайте працю комунальних служб, водiїв, тих, хто виробляє i вiдпускає харчовi продукти, медикаменти, миючi засоби. У мiстi збiльшилася кiлькiсть пiдприємств, що виготовляють i вiдпускають маски. Мiська рада вже поставила новi апарати штучної вентиляцiї легень, але наших зусиль буде замало, якщо ви не посилите власну безпеку”, – звернувся до громадян мiський голова.
Андрiй Райкович також попрохав керiвникiв мiст, об’єднаних територiальних громад i всiх лiдерiв органiв мiсцевого самоврядування пiдтримувати комунiкацiю.

Читайте такожУ компанії "Кернел" профінансують заходи боротьби з коронавірусом на Кіровоградщині 

У кропивницькій бібліотеці знають, як не змарнувати час на карантині 

На час карантину у кропивницькому Центрі надання адміністративних послуг змінюють режим роботи 

742 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.