ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Таємниця співпраці «батьківщинівця» Дмитра Зубова з ефесбешниками залишається не розкритою…

Таємниця  співпраці «батьківщинівця» Дмитра Зубова з ефесбешниками залишається  не  розкритою…

У  ЗМІ з’явилося повідомлення, що в Росії вийшла книга «Диалог з грядущим царем», одним із співавторів якої разом із якимось Борисом Максименком є також такий собі  Дмитро Зубов.  Людина з таким ім’ям і прізвищем очолює одну з районних організацій партії «Батьківщина», займає посаду секретаря Фортечної районної ради у місті Кропивницькому, а перед цим певний час керувала навіть Новоархангельською РДА. Як поєднується світогляд активіста проукраїнської партії, державного службовця  держави Україна із проросійською монархічною позицією, якою пронизана згадана книга?

Це запитання поставив ведучий програми «Погляд» обласного телебачення Андрій Богданович. Не може воно не цікавити і широку громадськість. 

Керівництво обласної організації партії «Батьківщина»  уникло публічних заяв з цього приводу. Прес-секретар Лариса Здір  неофіційно повідомила: «Завжди знала його, як дуже порядну людину, патріота, хорошого сім'янина. Такий собі веселий, комунікабельний, розумний молодий чоловік. Словом, нічого поганого, відверто сказати, не можу. Те, що видав Богданович, мене спантеличило. Запитувала Діму, каже, що 70 відсотків то фейк, а що у тих 30 відсотках – не знаю. Я у цій ситуації не розбиралася, ним зараз займається наша безпека»

Не набагато більше знає про Дмитра Зубова й колишня заступник голови обласної організації партії «Батьківщина» Олена Армаш:

"Родом Дмитро, ще досить молода людина, десь із Сумщини. Не так давно переїхав у Новоархангельськ, проявив себе як активний партієць, невдовзі очолив районну партійну організацію, а потім був і висунутий на посаду голови райдержадміністрації. Найважливіші риси, як на мій погляд, -- раціонально мислячий і прагматичний. У роки правління Януковича, коли Юля Тимошенко перебувала у Харківській колонії, брав участь у наших поїздках у Харків на її підтримку. Ніяких проросійських поглядів ніколи не висловлював".

Сам Дмитро Зубов був украй лаконічним: «Нічого з цього приводу коментувати не буду».

Тож, питання залишається відкритим: що стоїть за цим дивним співавторством? Скелети у родинній шафі? Цілком може  бути. Прагматичний фінансовий інтерес? Теж не виключено, враховуючи, що у деклараціях посадовця, поданих за останні роки, вказані  чотири квартири у Кропивницькому та Новоархангельську, придбані у 2015 та 2016 роках. Вартість їх сумарно перевищує зароблене Дмитром та його дружиною Вікторією (працює головним спеціалістом відділу обліку, відчуження, управління майном виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради) за цей час.

Хоча, за великим рахунком, «наживка», якщо вона справді була, не така вже й значна. Інше, набагато важливіше, питання   якщо російським пропагандистам-ефесбешникам  удається дотягуватись до таких, далеко не найвищих і не провідних посад, то що говорити про власників набагато впливовіших кабінетів?


 


868 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.