ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Стихійне звалище насувається на одне з кладовищ міста. ФОТО

Стихійне звалище насувається на одне з кладовищ міста. ФОТО

У мікрорайоні Арнаутове розростається величезне несанкціоноване сміттєзвалище. Незважаючи, що зовсім поруч кладовище, люди звозять сюди сміття майже з усього міста. У більшості – це  будівельний непотріб, старі побутові речі та залишки зламаної техніки.

«Кілька років тому ми звернулися до міського голови і все сміття вивезли з цієї території. Але люди продовжують звозити непотріб, більше того виливають нечистоти викачані з каналізації приватних будинків. Коли влітку це сміттєзвалище горить, то просто неможливо вийти на вулицю.  А в нас живуть родини з маленькими дітьми», - розповідає голова квартального комітету №1 Лариса Бардакова. 

За її словами, взимку люди зупинили одного такого горе-водія, який віз сміття. Навіть викликали спецінспекцію, але інспекторів  так ніхто й недочекався. Лариса Федорівна говорить, що подальші звернення до влади не давали ніякого результату. І додає, що місцеві мешканці погодилися б на те, щоб будівельне сміття просто зрівняли з землею і щоб більше ніхто нічого туди не віз.

Заступник начальника спеціалізованої  інспекції Олександр Брюховецький стверджує, що вони можуть скласти протокол, якщо є конкретна людина, яка викинула непотріб. «На Арнаутівському сміттєзвалищі викидають сміття ввечері, або на вихідних, бо наші інспектори виїздили туди кілька разів, але нікого так і не вдалося затримати.  Ми можемо скласти лише протокол, згідно якого штраф за викидання сміття у несанкціонованому місці  від 340 гривень до 1360 гривень», - сказав чиновник.

Чи знаходиться ця земля в оренді так і не вдалося з’ясувати. Натомість сміттєзвалище продовжує «розростатися», його межі вже підійшли до місцевого кладовища. 


3650 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.