ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.07.2017 | 15:25

Старосту двох сіл Кіровоградського району підозрюють у підробці рішення сесії

Старосту двох сіл Кіровоградського району підозрюють у підробці рішення сесії

Староста двох сiл Кiровоградського району пiдозрюється у вимагання та отриманнi неправомiрної вигоди у розмiрi 9 тис грн. та видачi неправдивих офiцiйних документiв. Про це повiдомила прес-служба прокуратури областi. 

Зокрема, прокурор Кiровоградської областi Анатолiй Коваленко розглянув матерiали досудового розслiдування та встановив наявнiсть достатнiх доказiв для пiдозри у вчиненнi кримiнальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомiрної вигоди для себе за обiцянку здiйснити вплив на прийняття рiшення особою, уповноваженою на виконання функцiй держави) та ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завiдомо неправдивих офiцiйних документiв) Кримiнального кодексу України. 

Вiдповiдно до матерiалiв досудового розслiдування за 9 тис грн. чиновниця обiцяла й забезпечила прийняття сесiєю сiльради позитивного рiшення про видiлення у власнiсть земельної дiлянки для розмiщення газової заправної станцiї. Крiм того, вона пiдозрюватися у тому, що самовiльно внесла змiни до рiшення сесiї в частинi площi видiленої у власнiсть землi з 0,05 га на 0,12 га. 

Слiдство триває. 

2740 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.