ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.09.2019 | 11:37

Спортивне містечко на Жадова: у Кропивницькому розпочали голосування за проекти «Громадського бюджету-2020»

Спортивне містечко на Жадова: у Кропивницькому розпочали голосування за проекти «Громадського бюджету-2020»

Учора, 2 вересня, у Кропивницькому розпочали голосування за проекти в рамках ініціативи «Громадський бюджет-2020». Зокрема можна проголосувати за проект «Спортивне містечко на Жадова». Про це йдеться на сторінці у соцмережі Надії Барабаш.

«Нинішнього року мешканці першого округу, як завжди, проявили активність, подавши до даної програми 4 пропозиції. До цього їх спонукав депутат Андрій Табалов, розповідаючи кропивничанам на виїзних зустрічах, що дана ініціатива – це дієвий спосіб для вирішення важливих питань, які стосуються благоустрою прибудинкових територій та поліпшення інфраструктури міста загалом. При розробленні великого проекту «Спортивне містечко на Жадова» його автор Василь Білоус урахував, що на мікрорайоні Жадова мешкає велика кількість представників зрілого покоління, однак існує гострий дефіцит футбольних, баскетбольних, волейбольних полів, а для виховання здорової нації необхідно створювати якомога більше сучасних спортивних платформ. Саме для вирішення цих надважливих завдань планують облаштування багатофункціонального поля зі штучним покриттям, встановлення сучасного обладнання, огорожі та камер відеоспостереження. Реалізація цих завдань створить гідні умови для проведення вільного часу та дозвілля, розкриє спортивний потенціал обдарованих дітей, відкриє нові таланти, збільшить кількість людей, зацікавлених у спорті, стане передумовою відмови від шкідливих звичок», – йдеться у повідомленні.

Щоб проголосувати за проекти потрібно перейти за посиланням. Або у приміщені міськради шляхом заповнення паперового бланку для голосування (за умови пред'явлення паспорта). Проголосувати у ЦНАПі можна буде у будні дні з 10:00 до 16:00 у вихідні – з 10:00 до 13:00.

597 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.