ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.04.2021 | 11:12

Спеціалізована інспекція Кропивницької міської ради склала десятки протоколів

Спеціалізована інспекція Кропивницької міської ради склала десятки протоколів

Спеціалізована інспекція Кропивницької міської ради продовжує, в межах наданих їй повноважень, контролювати дотримання правил благоустрою на території обласного центру. Про це йдеться на сайті  міської ради.

За інформацією в.о. начальника спецінспекції Олександра Брюховецького, у період із 15 по 31 березня інспектори склали 89 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за наступні порушення Правил благоустрою території міста Кропивницького.

"Дані адміністративні протоколи направляються на розгляд адміністративних комісій при Виконавчих комітетах Кропивницької міської ради, Фортечної та Подільська районних у місті Кропивницькому рад для притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності", – зазначив Олександр Брюховецький. 

Згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягне накладання штрафів на юридичних осіб у розмірі від 850 грн до 1700 грн., на громадян – від 340 грн до 1360 грн.

Деталі перевірок та адреси порушників – тут.

     Читайте також: У Кропивницькому опалювальний сезон ще триватиме 


688 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.