ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.12.2020 | 12:51

Сонце зимою: у Кропивницькому вiдкрили віртуальну виставку художника України Анатолiя Янєва. ФОТО

Сонце зимою: у Кропивницькому вiдкрили віртуальну виставку художника України Анатолiя Янєва. ФОТО

Художньо-меморiальний музей Олександра Осмьоркiна, що у Кропивницькому, презентував вiртуальну виставку заслуженого художника України Анатолiя Янєва «Сонце зимою».

Експозицiю презентованої ювiлейної виставки складають понад двадцять живописних та графiчних творiв художника з музейної колекцiї «Сучасне українське образотворче мистецтво». Пейзажi, натюрморти, портрети друзiв-художникiв, рiдних i в стилi «ню», а також автопортрети митця яскраво вiдображають еволюцiйнi процеси в класичному реалiстичному живопису, традицiї якого художник впевнено впроваджує в сучаснiй образотворчостi.

Оригiнальним доповненням виставки є фото мистецьких подiй художника в музеї – вручення обласної премiї у сферi образотворчого мистецтва та мистецтвознавства iменi Олександра Осмьоркiна та презентацiї персональних виставок творiв «Мистецькi обрiї Анатолiя Янєва» в рамках арт-проєкту «Лауреати обласної премiї у сферi образотворчого мистецтва та мистецтвознавства iменi Олександра Осмьоркiна» у 2013 роцi i «Живописний всесвiт Анатолiя Янєва» в рамках арт-проєкту «В майстернi художника» в 2018-ому році.

Читайте також: Без насильства свiт стане кольоровим: у Кропивницькому нагородили переможців конкурсу дитячих малюнків 

375 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.