ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Сміттєзвалище на Завадівці більше не розростатиметься?

Сміттєзвалище на Завадівці більше не розростатиметься?

Питання функціонування міського сміттєзвалища активно обговоється в Кіровограді вже більше року. Наразі, в цьому напрямку, при міській раді працює тимчасова контрольна комісія, ініціатива створення якої належить голові громадської організації «Рідний Кіровоград» Андрію Табалову.

Найбільше наслідки від роботи міського смітника відчувають на собі мешканці мікрорайону Завадівка, адже відстань між найближчими будинками і звалищем ще влітку минулого року становила всього 300 метрів.

На сьогоднішній день, лінію санітарної зони сміттєзвалища збільшено до 500 метрів, з дозволених законодавством 390.

Про це в коментарі "РК" розповів директор ТОВ "Екостайл" Анатолій Тетьора.

Він зазначив, що частково проблему з наближеністю сміттєзвалища до житлових будинків вдалося вирішити шляхом складування сміття у висоту, а територія . Такий спосіб за словами керівника підприємства, звісно затратніший, ніж вивантаження його звичним способом.

Крім того, підприємство в цьому році планує висадити по периметру звалища біля 300 дерев. Зелені насадження, на думку Анатолія Тетьори, створюватимуть перепони для розповсюдження легкого сміття у вітряну погоду. Таким чином, місцевість, де зазвичай проводять змагання з мотокросу та навколишні поля вдасться зберегти від засмічення.

За інформацієїю «РК», наразі між керівництвом ТОВ «Екостайл» та представниками контрольної комісії йдуть ефективні переговори, щодо пошуку шляхів по вдосконаленню роботи сміттєзвалища та можливих варіантів його перенесення. 

Читайте також: Пропозиції щодо перенесення завадівського сміттєзвалища за межі міста

3496 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.