ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Смертельне відлуння Чорнобиля: у Кропивницькому вшанували ліквідаторів аварії. ФОТО

Смертельне відлуння Чорнобиля: у Кропивницькому вшанували ліквідаторів аварії. ФОТО

Минулої суботи, 14 грудня, в Україні відзначали День ліквідатора аварії на ЧАЕС. Саме цього дня в меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, пройшла творча зустріч з Андрієм Фоменком: пожежником, полковником служби цивільного захисту, учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Захід розпочався з хвилини мовчання. Згадали поетів Леоніда Коцара та Сергія Колесникова, ліквідаторів, які неодноразово були гостями музею. Смертельне відлуння Чорнобиля наздогнало їх через роки.

Спілкуючись з учнями та вчителями СЗШ № 4, котрі в цей день були гостями літературного музею, Андрій Фоменко поділився спогадами про подвиг пожежників, які першими опинилися на четвертому зруйнованому блоці Чорнобильської атомної електростанції, зазначив, що і в постчорнобильські часи вогнеборці готові реагувати на будь-які надзвичайні ситуації. 

Принагідно додамо, що Андрій Фоменко відомий як автор-виконавець, лауреат Всеукраїнських пісенних конкурсів. Його пісні звучать на радіо, телебаченні. У творчому доробку поета, композитора, барда дві поетичні збірки та шість дисків. У співавторстві з ліквідатором Сергієм Колесниковим він створив монооперу «Біла палата», яка присвячена пожежникам-побратимам  - ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

 Фото літературного музею


173 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.