ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.09.2019 | 13:51

Смачна небезпека: у Кропивницькому власника закладу шаурми оштрафували на 25 тисяч гривень

Смачна небезпека: у Кропивницькому власника закладу шаурми оштрафували на 25 тисяч гривень

Спецiалiсти Кропивницького мiського управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi перевірили два заклади фiзичної особи-пiдприємця, що займаються виготовленням та реалiзацiєю шаурми. Про це повідомили у пресслужбі установи. 

Встановили, що соуси, сосиски, смажена картопля, нарiзанi овочi, якi є iнгредiєнтами для приготування шаурми, зберiгали на вiтринi у вiдкритих лотках пiд прямими сонячними променями та пилу вiд проїжджої частини. У вiтринi, в якiй знаходилися продукти, температура повiтря на момент перевiрки становила +24°С. В холодильному обладнаннi засоби вимiрювання температури вiдсутнi, що унеможливлювала контроль за температурним режимом. Також у холодильнику разом з сирими зберiгали готовi харчовi продукти у вiдкритих пластикових вiдрах. 

Порушення, які виявили пiд час перевiрки, могли створювати ризик розмноження у харчових продуктах патогенних мiкроорганiзмiв та формування токсинiв, а отже, становити небезпеку для здоров’я та життя людини.

Вiдповiдно до норм закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» на фiзичну особу-пiдприємця наклали штраф у розмірі 25 038 гривень, а роботу одного з закладiв тимчасово припинили до усунення виявлених порушень.

334 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.