ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.06.2020 | 11:23

Слiдство завершили: яка причина зриву опалювального сезону у Свiтловодську

Слiдство завершили: яка причина зриву опалювального сезону у Свiтловодську

За процесуального керiвництва прокуратури Кiровоградської областi завершили досудове розслiдування у кримiнальному провадженнi за обвинуваченням генерального директора СП ТОВ «Свiтловодськпобут» у службовiй недбалостi, яка спричинила  надзвичайну ситуацiю техногенного характеру – зрив опалювального сезону у Свiтловодську ( ч. 1 ст. 367 КК України). Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Кiровоградської областi.

За даними слiдства, директора теплового пiдприємства обвинувачують у службовiй недбалостi, а саме – неналежно виконуючи свої обов’язки, не вжив вичерпних дiй щодо пiдготовки господарства до роботи в опалювальний перiод 2019-2020 рокiв у Свiтловодську, однак прозвiтував  про готовнiсть пiдприємства до роботи.  Зокрема, обвинувачений не провiв фактичну перевiрку готовностi систем опалення та системи теплопостачання шляхом виконання пробного пуску з метою визначення їх готовностi до роботи, не закiнчив всi плановi роботи на устаткуваннi джерел теплової енергiї, теплових мереж, теплових пунктiв, системах опалення, вентиляцiї та гарячого водопостачання та маючи реальнi фiнансовi можливостi усунути допущенi порушення пiдготовки до опалювального перiоду, не усунув їх, внаслiдок чого у перiод часу з жовтня по грудень 2019 року, в рiзних районах мiста вiдбулися багаточисленнi пориви труб на тепломагiстральних шляхах. Директор по сутi самоусунувся вiд виконання покладених на нього обов’язкiв, не вжив жодних заходiв з лiквiдацiї вказаних поривiв трубопроводiв теплопостачання у мiстi, що спричинило надзвичайну ситуацiю техногенного характеру мiсцевого рiвня.

Нині досудове розслiдування завершили, його здiйснювали слiдчi слiдчого управлiння Головного управлiння Нацiональної полiцiї в Кiровоградськiй областi.

Обвинувальний акт направилина судовий розгляд.

Читайте також: Мера Свiтловодська пiдозрюють у рейдерствi i службовому пiдробленнi 

408 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.