ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.11.2019 | 14:06

Скільки будинків у Кропивницькому забезпечили теплом

Скільки будинків у Кропивницькому забезпечили теплом

Станом на ранок, 20 листопада, у Кропивницькому зафiксували чотири пориви на тепломережах КП «Теплоенергетик». Про це йдеться на сайті міськради.

Ремонтнi бригади пiдприємства працюють над лiквiдацiєю аварiйних ситуацiй на теплопроводах для невiдкладного вiдновлення послуги з централiзованого опалення мешканцям трьох будинкiв, якi перебувають на обслуговуваннi ЖЕО: по вулицях Гоголя, 95, 95-г та  Академiка Тамма, 19 та трьох багатоповерхiвок не комунальної власностi: вулицi Лiнiя 7, буд. 32, Волкова, 11, корп. 3,. Гоголя, 93.

Ще за двома адресами для вiдновлення теплопостачання працюють на внутрiшнiх мережах слюсарi ЖЕО: вулицi  Шатiла 5 корп.2, Пацаєва, 3, корп. 1. Мешканцi будинку по вулицi Шульгиних, 32 корп. 1, де залишилося з централiзованим опаленням шiсть квартир, мешканцi квартир з автономним опаленням блокують доступ працiвникiв ЖЕО № 1 для проведення ремонтних робiт. Як повiдомили в головному управлiннi ЖКГ мiської ради, уже пiдготовили пакет документiв на включення решти квартир будинку до мiської програми оптимiзацiї системи теплопостачання.

Усi заклади соцiальної iнфраструктури Кропивницького забезпеченi стабiльним теплопостачанням.

482 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.