ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.03.2019 | 14:16

Скелелази iз Кропивницького трiумфально виступили на чемпiонатi України. ФОТО

Скелелази iз Кропивницького трiумфально виступили на чемпiонатi України. ФОТО

Днями у Нiкополi Днiпропетровської областi серед школярiв тривав розiграш кубку України та вiдбiрковий етап до чемпiонату свiту зi скелелазiння. Про це йдеться на сайті міськради Кропивницького.

У змаганнях взяли участь 78 найсильнiших спортсменiв iз одинадцяти регiонiв України: Харкiвської, Днiпропетровської, Одеської, Київської, Полтавської, Донецької, Хмельницької, Вiнницької, Кiровоградської областей та Києва.

Кропивницький на турнiрах представляли вихованцi комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1», комунального закладу «Кiровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсiй учнiвської молодi» i ФСТ Динамо.

У розiграшi кубку України найкраще виступили Євгенiя Чернявська та Сергiй Побережець, якi зайняли 6 та 11 мiсця вiдповiдно.

В чемпiонатi України серед школярiв чемпiоном став кропивничанин Ярослав Ткач, а команда Кiровоградської областi у складi Ярослава Ткача, Нiла Плохова, Валерiя Гончарука та Олександра Калмикова стала срiбним призером, поступившись тiльки командi Днiпропетровськiй областi.

Переможцiв та призерів нагородили медалями та дипломами комiтету з фiзичного виховання та спорту мiнiстерства освiти i науки України.

Готували кропивницьких спортсменiв до змагань тренери Микола Побережець та Валентина Русiнова.

223 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.