ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.10.2014 | 13:06

Сергій Михальонок: «Ідеї громади – принципи мого життя»

Сергій Михальонок: «Ідеї громади – принципи мого життя»

Сергій Михальонок – кандидат у народні депутати  у 99 виборчому окрузі, діючий депутат міської ради, лідер Кіровоградського Євромайдану розповів про свою громадянську позицію та про те, як не дати зрадникам пройти до влади. Про вольову, сильну особистість патріота, який зумів згуртувати навколо себе ідейних небайдужих до України людей читайте далі на "РК"

Для мене депутатський мандат – це інструмент зміни системи влади

Депутат - це небайдужа до проблем громади людина. Найважливішим для депутата - це враховувати запити суспільства, бо ідеї громади  повинні бути принципами життя.

Закони, що приймаються Верховною Радою, мають не ускладнювати будь-які процеси, чи то підприємницьку діяльність, чи роботу державних установ, чи соціальних служб, а максимально враховувати потреби людей. Законодавство протягом 23 років не працювало на суспільство, ігноруючи думку людей.  Особливу вагу має «Закон про відкликання депутата». Це  зробить роботу депутата дієвою і змусить відповідати за власні слова та вчинки.

Треба докорінно змінити підхід як до законотворчості, так і до виконання законів. На мою думку, свідомість громади після Революції Гідності стала на порядок вище. Депутати мають бути авангардом суспільства, яке готове відстоювати свої інтереси.

Олесь Доній (політик): «Політику повинні здійснювати лише люди честі й гідності, за якими не тягнеться корупційний хвіст. На хвилі Майдану загартувались справжні лідери, і вони є майбутнім України».

Без реформ змін у країні не відбудеться

Найголовніше, на мою думку, це здійснення змін, яких прагне українське суспільство. Я впевнений, що без реформ змін у країні не відбудеться. А для цього політики спочатку повинні реформувати власну свідомість. Це і є своєрідна люстрація, з якою нинішні можновладці не погоджуються. Лише шляхом якісної кадрової заміни ми зможемо очистити владу, що надалі дасть можливість здійснювати будь-які реформи на користь суспільства. 

Одним із шляхів побудови  демократії  є можливість контролю за владою. Для цього такі повноваження потрібно надати громаді. Люди, які кілька років поспіль руйнували демократію, не можуть апріорі зробити такі рішучі кроки. Пропонувати і втілювати нові ідеї можуть лише нові люди.

Віктор Шмідт (заслужений будівельник України, доктор наук):«Зараз суспільство очікує на готовність депутатів здійснювати зміни. Люди, які відстоювали ці зміни на Майдані, мають утілити їх у життя».

Урок Майдану – це жити з гідністю, по совісті

До Майдану ніхто не готувався, але від самого початку революційних подій у мене не було жодних сумнівів щодо того, по який бік барикад маю діяти – «Перевесло» об’єднало найбільш свідомих, небайдужих до долі країни кіровоградців. Тепер громадське об’єднання довірило мені представляти інтереси суспільства у Верховній Раді.

Певно, що кожному з нас довелося зіткнутися з людьми, які не поділяють наших переконань. Можливо, вони не хочуть жити за законами моралі, і їх з тих чи інших причин влаштовує  стара системи. Але я розумію, що суспільство не може бути одноманітним, тому я буду продовжувати працювати для громади.

Сам  Майдан для мене  є життєвим уроком.  Оскільки відбулась  Революція Гідності, її основний урок – це жити з гідністю, по совісті. Для мене це не пусті слова, вони є принципами мого життя, і я радію з того, що під час цих подій знайшов багатьох однодумців. Виявилось, що по Україні нас мільйони.

Володимир Панченко (доктор філологічних наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія, член Національної спілки письменників України): «Ідейність,  яка перетворилася на переконаність, має стати правилом життя. Сергій Михальонок дбає про духовне відродження, здобув  досвід ідейної боротьби й зможе його використати для впровадження ефективних  реформ».

Якими  критеріями має керуватись виборець, щоб обрати гідний Парламент?

Найголовніше, виборець не повинен дати шанс зайти у владу зрадникам інтересів народу. Продавши голос на виборах, виборець втрачає право на цей голос.  Тому змінити, в першу чергу, потрібно власні підходи до вибору депутата. Зміни починаються з нас. Оцінювати потрібно  людину не лише за обіцянками, а тим паче – за  кілограм гречки,  а за моральними якостями та рівнем патріотизму, що не дасть йому схибити в роботі парламентаря.

Чим більше буде політиків морально чистих, тим швидше зникатиме корупція в ешелонах влади. Тільки разом із вами, викорінивши старі кадри, і з ними –  неефективну корупційну систему, зможемо змінити країну.

660 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.