ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.11.2020 | 16:48

Секретар міськради Кропивницького: Влада має пiдтримувати громадськi органiзацiї фiнансово

Секретар міськради Кропивницького: Влада має пiдтримувати громадськi органiзацiї фiнансово

Учора, 25 листопада, шiсть громадських органiзацiй із Кропивницького презентували комiсiї конкурсу "Дiєвi iнiцiативи" свої проєкти, якi планують до реалiзацiї у 2021 роцi. Про це повідомив у себе на сторінці секретар міської ради Андрій Табалов.

"Усi представленi програми спрямованi на розвиток громадянського суспiльства i покликанi консолiдувати громадський рух, розвивати волонтерський, пiдвищувати рiвень правової культури кропивничан тощо. За умовами конкурсу, фiнансову пiдтримку вiд мiської ради отримають тi громадськi органiзацiї, якi за пiдсумками оцiнювання конкурсною комiсiєю наберуть вiд 15 до 25 балiв. Такi проєкти отримають грант у розмiрi до 50 тисяч гривень кожен. Із рейтингом конкурсних пропозицiй можна буде ознайомитися вже незабаром на сайтi мiської ради. Особисто я завжди вiдстоював думку, що мiська влада має пiдтримувати громадськi органiзацiї не лише iдейно, але й фiнансово. Бо вони часто беруть на себе iнiцiативу у вирiшеннi питань мiсцевого значення, до яких у влади, буває, не доходять руки. Тому щиро радiю, що такi конкурси врештi проводяться у мiськiй радi", – йдеться у повідомленні.

На реалізацію проєктів громадських організацій у наступному році передбачено 200 тисяч гривень, а загальна сума проєктних пропозицій становить понад 263 тисячі гривень. Тому лише після підбиття підсумків комісія сформує рейтинг програм, відповідно до кількості набраних балів. І вже на підставі рейтингу після затвердження бюджету міста будуть визначені проєкти-переможці конкурсу та обсяг коштів для їх реалізації.

Читайте також: Андрій Табалов: Більше користі економіці міста, області та країни я принесу саме в якості бізнесмена 

Андрій Табалов: Об’єднуватися будемо не з конкретними людьми, а навколо ідей 

409 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.