ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.09.2020 | 12:39

Андрiй Табалов: Треба багато чого зробити, i разом нам вдасться успiшно розбудувати наш край. ФОТО

Андрiй Табалов: Треба багато чого зробити, i разом нам вдасться успiшно розбудувати наш край. ФОТО

Учора, 3 вересня, у Києвi вiдбувся з’їзд полiтичної патрiї «Наш» край». На ньому презентували програму, з якою полiтична сила пiде на мiсцевi вибори.

Програма має назву «12 крокiв для розвитку рiдного краю».

Так, партiя пропонує 12 важливих пунктiв, завдяки яким досягнуть розвитку та благополуччя кожного регіону.

Програма стосується таких сфер: розвиток промисловостi та аграрного сектору, освiти та культури, захисту окремих категорiй людей та професiй.

Участь у з’їздi взяла команда, зокрема, з Кiровоградщини та обласного центру. Зi словом виступив секретар мiської ради Кропивницького, депутат фракцiї «Наш край» Андрiй Табалов.

«Приймiть щирi вiтання з Кропивницького, а також вiд усiєї Кiровоградщини. Вiтаю членiв своєї команди, якi тут присутнi. Згадуючи тi часи, коли ми прийшли до мiської ради пiд прапором «Нашого краю», хочу сказати, що за п’ять рокiв вдалося зробити майже усе, що обiцяли виборцям. Проте прагнемо зробити ще бiльше. Хочу зазначити, що протягом п’яти років частина депутатiв мiськради з iнших фракцiй перейшли до iнших. Наприклад, фракцiя «Самопомiч» складалася з трьох людей. Нинi такої фракцiї немає, i всi її депутати перейшли до трьох iнших фракцiй. Партiї «БПП» також зараз не iснує. Одна депутатка вже встигла побувати у фракцiї «Голос», а потiм знову повернулася до «Європейської солiдарностi». Iз фракцiї Ляшка троє людей «розбiглися» по рiзних фракцiях. Але фракцiя «Нашого краю» залишається стабільною, у повному складi працює задля добробуту кропивничан.
Переконаний, важливо не як партiя розвивається, а хто тi люди, якi вiд неї  висуваються. Впевнений, що всі, хто зараз передi мною – люди справи, справжнi професiонали, тi, кому дiйсно болить за країну та рiдний край, вони готовi зробити дiйсно багато задля полiпшення життя громади.
На жаль, на сьогоднi пiдхiд правлячої партiї та влади до реформи децентралiзацiї – iнший. На словах – усi її пiдтримують, проте по факту – роблять навпаки. Так, у Кропивницькому витратили 55 мiльйонiв гривень на боротьбу з коронавiрусом. Iз них 17 мiльйонiв пiшли на надбавки та премiї медикам, якi знаходилися на "передовiй". I це тi кошти, якi мали б надiйти iз державного бюджету у виглядi медичної субвенцiї. Так от грошi i досi не надiйшли. Я переконаний, що справа мiсцевого самоврядування – пiклуватися про громаду, зокрема, i про медикiв. Проте, на жаль, це досить складно робити через те, що центральна влада не виконує свої основнi обов’язки.
Тому ми йдемо з вами на вибори та обов’язково на них переможемо. Нам треба багато чого зробити, i разом нам вдасться успiшно розбудувати наш край», – наголосив Андрiй Табалов пiд час виступу на з’їздi.

На зібранні виступили, зокрема, народнi депутати від полiтичної сили та кандидати на посади мiських голiв та депутатiв місцевих рад.

З’їзд вирiшили не закривати з умовою у разi необхiдностi продовжити його роботу. Рiшення пiдтримали одноголосно.

386 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.