ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.09.2020 | 14:13

Андрій Табалов – про ДТП на трасі Київ-Одеса: Черпайте iнформацiю із достовiрних джерел

Андрій Табалов – про ДТП на трасі Київ-Одеса: Черпайте iнформацiю із достовiрних джерел

Як раніше повдомляв РК, цьогоріч у травні на трасі Київ-Одеса, біля села Марійка, Жашківського району, що на Черкащині, сталася смертельна ДТП. Інформація про аварію обросла чутками. Окремі видання поспішили повідомити, нібито позашляховик Land Cruiser, водій якого був учасником ДТП, належить екс-депутату Верховної Ради Олександру Табалову.

Згодом ту інформацію спростував секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов"не мій батько, Олександр Табалов, ні я, не є учасниками цього жахливого ДТП".

За словами Андрія Табалова, його батько звернувся до суду iз позовом до нардепа Олександра Качури, який поширив чутки про ДТП, та редакцiй видань, якi розмiстили неперевiрену iнформацiю на своїх електронних ресурсах.

"Мабуть, всi ви пам’ятаєте iсторiю, коли Качура безпiдставно звинуватив мого батька, Олександра Миколайовича Табалова, у жахливому ДТП на Одеськiй трасi, яке сталося 22 травня нинішнього року. Не перевiривши iнформацiю, вiн навiть переплутав iмена i назвав мого батька секретарем мiськради. Свої здогадки по цiй справi нардеп розмiстив на особистiй сторiнцi у соцмережi Facebook та Telegram каналi. Пiзнiше зрозумiвши, що помилився, Качура змiнив текст, проте первiсна редакцiя допису вже набула поширення у засобах масової iнформацiї та призвела до суспiльного резонансу.
28 травня мiй батько звернувся до суду iз позовом до Качури та редакцiй видань, якi розмiстили неперевiрену iнформацiю на своїх електронних ресурсах.
Розглянувши справу, Солом‘янський районний суд мiста Києва 11 вересня прийняв рiшення: зобов‘язати ТОВ "Ласмак" протягом 10 днiв спростувати поширену недостовiрну iнформацiю та видалити статтю на сайтi "Страна.ua".
Вочевидь, нардеп за рахунок прiзвища Табалов хотiв пропіаритися на трагедiї. А мiж iншим, вона забрала життя чотирьох людей. Не перевiривши iнформацiю, брехню пiдхопили ЗМI. Крiм того, жодне з видань не звернулося за коментарем нi до мене, нi до членiв моєї родини.
Я з повагою ставлюся до професiї журналiста, але безпiдставна гонитва за оперативнiстю та сенсацiйнiстю, небажання витрачати час на перевiрку iнформацiї, призводить до того, що люди перестають вiрити ЗМI.
Бажаю усiм гарних новин, черпайте iнформацiю із достовiрних та перевiрених джерел", – написав Андрій Табалов на своїй сторінці у фейсбуці.

Як раніше повідомляв РКводiю автомобiля Toyota Land Cruiser обрали запобiжний захiд у виглядi безальтернативного тримання пiд вартою. 

Йому оголосили про пiдозру у вчиненнi, кримiнального правопорушення, передбаченого частиною 3 статтi 286 Кримiнального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатацiї транспорту особами, якi керують транспортними засобами, якщо вони спричинили загибель кiлькох осiб.

637 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.