ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2019 | 11:41

Секретар міськради допоміг кропивницькій родині. ФОТО

Секретар міськради допоміг кропивницькій родині. ФОТО

Нещодавно до секретаря міськради Кропивницького Андрія Табалова звернулася родина, яка потребувала допомоги. Про це йдеться на сторінці у соцмережі в очільника депкорпусу.

Хвора бабуся переймається долею своїх двох неповнолiтнiх онукiв, батьки яких розлучились. І ті хоч допомагають дiтям, цього на життя їм не вистачає. Крiм того, родину позбавили субсидiї, що загнало сiм’ю у борги. 

"Коли жiнка звернулася до мене по допомогу, не мiг вiдмовити людям, що опинились у скрутi, допомiг розрахуватись iз боргами. Тим бiльше, що в родинi виховують гарних дiтей – Машу i Михайла, вони прагнуть вчитися, працювати, досягти чогось у життi, щоб мати змогу допомагати своїй сiм’ї. Оскiльки хлопець уже досягнув 15-рiчного вiку, я запропонував йому скористатись можливiстю пiдзаробити, взявши участь в оплачуваних громадських роботах, якi щороку органiзовує управлiння молодi та спорту мiської ради для школярiв. По закiнченню термiну роботи своєї змiни хлопець отримає трудову книжку з першим записом i офiцiйну заробiтну плату. Зробити добру справу – це не тiльки допомогти матерiально, хоча i це теж треба", – йдеться у повідомленні.

149 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.