ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.07.2020 | 16:39

Секретар міської ради Кропивницького звернеться до Верховної Ради щодо утримання безпритульних тварин

Секретар міської ради Кропивницького звернеться до Верховної Ради щодо утримання безпритульних тварин

Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов iнiцiюватиме звернення до Верховної Ради України щодо прийняття закону про контроль за утриманням домашнiх тварин, обов’язкову стерилiзацiю собак та вiдповiдальнiсть за неналежне поводження з домашнiми тваринами.

"Сьогоднi разом iз головами зоозахисних органiзацiй та керiвництвом головного управлiння ЖКГ обговорили можливiсть вдосконалення дiючої у Кропивницькому програми регулювання чисельностi безпритульних тварин. Активiсти озвучили свої пропозицiї до програми, вони стосуються фiнансової пiдтримки притулкiв для безхатнiх тварин. Зокрема, зоозахисники пропонують закласти кошти не тiльки на стерилiзацiю, але й на утримання, лiкування та щеплення тварин. Також у новiй програмi необхiдно врахувати компенсацiю за комунальнi послуги, якi щомiсячно сплачують притулки "БIМ" та "Щасливий пес", i заробiтну плату працiвникам.
Проте найбiльшу проблему – безвiдповiдальне ставлення до домашнiх тварин, необхiдно вирiшувати на законодавчому рiвнi. Коли людина вiдчуватиме загрозу чималенького штрафу, тiльки тодi вона тричi подумає, чи "викидати" тварину на вулицю. Саме тому я iнiцiюватиму звернення до Верховної Ради України щодо прийняття закону, у якому будуть прописанi сучаснi механiзми контролю за утриманням домашнiх тварин, обов’язкова стерилiзацiя не племiнних собак та вiдповiдальнiсть за неналежне поводження з домашнiми тваринами.
Я закликаю усiх кропивничан вiдповiдальнiше ставитись до братiв наших менших. Бо ставлення до тварин – це показник людяностi нашого суспiльства", – наисав посадовець на своїй сторінці у фейсбуці.

Читайте також: Андрій Табалов наполягає на фінансуванні притулків для безхатніх тварин із міського бюджету

Проблема з безпритульними тваринами в місті – це брак культури серед людей, – Андрій Табалов

257 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.