ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.01.2021 | 18:17

Що таке будинки сімейного типу та як олександрійці можуть всиновити дітей

Що таке будинки сімейного типу та як олександрійці можуть всиновити дітей

В Олександрiї функцiонують шість дитячих будинкiв сiмейного типу та сім прийомних сiмей.

До прийомних сiмей на спiльне проживання та виховання беруть вiд однієї до чотирьох дiтей-сирiт та дiтей, позбавлених батькiвського пiклування. Прийомнi дiти живуть у такiй сiм'ї до досягнення ними повнолiття або 23 рокiв, якщо вони навчаються.

Дитячий будинок сiмейного типу дiє за таким же принципом, але в таку родину можуть влаштувати вiд п’ятьох до 10 дiтей вiдповiдних категорiй.

У прийомних сiм’ях та дитячих будинках сiмейного типу дiти не позбавляються свого статусу, за ними залишаються всi пiльги, а їхнє утримання в сiм’ї фiнансується державою.

Допомога становить 2,5 прожиткового мiнiмуму на дитину вiдповiдного вiку. На сьогоднi це 4803 гривнi – на дiтей до 6 рокiв та 5988 гривень – на дiтей вiд 6 до 18 рокiв.

Розмiр грошового забезпечення прийомних батькiв i батькiв-вихователiв встановлюють на рiвнi одного прожиткового мiнiмуму для працездатної особи на кожну дитину-вихованця та кожну прийомну дитину i не залежить вiд пенсiї, алiментiв, стипендiї чи державної допомоги на кожну дитину-вихованця та на кожну прийомну дитину. Також за батькiв-вихователiв i прийомних батькiв сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування.

Сiм’ї, якi бажають прийняти до родини дитину, можуть звернутись до Олександрiйського мiського центру соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi за телефоном: 7-23-88.

209 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.