ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.08.2019 | 12:40

Що примусило жителів Кіровоградщини звернутися з листом до гаранта Конституції України. ВІДЕО

Що примусило жителів Кіровоградщини звернутися з листом до гаранта Конституції України. ВІДЕО

В Олександрiвцi мости через залізницю та річку Тясмин давно потребують ремонту. Про це йдеться у відео "UA:Кропивницький".

На одному з мостів, що над залізничною колією, утворилися дірки, хитаються поручні.

"Тут ходити уже не можна. Прогнила сама конструкція та бетонні перекриття. І такий стан майже на кожній", – розповів олександрівець Артем Чебану.

Із 2009 року мости знаходяться у комунальній власності Олександрівської селищної ради. Чотири роки тому їх визнали аварiйним. Тоді і виготовили проектно-кошторисну документацію. На той момент на ремонт мосту треба було 47 мільйонів гривень. Нині – понад сто мільйонів.

"Ремонтувати ми їх не можемо. Поки – підтримуємо. Робимо поточний ремонт, проте не видно результатів. За добу по мосту проходять п'ять тисяч вантажних авто, які і розбивають дорогу. Бюджет селищної ради становить 16 мільйонів гривень. Щоб зараз відремонтувати мости треба 114 мільйонів гривень. На це не те, щоб бюджету селищної ради не вистачить, а навіть й усього району", – зазначив селищний голова Олександр Безпечний.

Мiсцевi жителi записали вiдеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, аби звернути увагу на аварiйний мiст i таким чином отримати грошi iз державного бюджету на його ремонт.


641 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.