ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2019 | 09:23

СБУ викрила факт вербування мешканця Кропивницького ворожими спецслужбами

СБУ викрила факт вербування мешканця Кропивницького ворожими спецслужбами

Співробітники Служби безпеки України викрили факт вербування жителя Кропивницького представниками так званого «Міністерства державної безпеки Донецької Народної Республіки» для проведення розвідувально-диверсійної діяльності на території Кіровоградської області. Про це повідомили у прес-групі УСБУ в області.

Встановили, що мешканець Кропивницького з 2017 року неодноразово відвідував близьких родичів на тимчасово окупованій території Донецької області. Під час чергової поїздки у травні нинішнього року з чоловіком налагодив контакт представник «МДБ ДНР», який змусив його підписати відповідне зобов’язання про таємну співпрацю.

За завданням ворога чоловік мав упродовж двох місяців влаштуватися на службу до однієї з військових частин, що дислокується на території області. Вербувальників, насамперед, цікавив доступ до об’єктів зберігання зброї та боєприпасів. Зв’язок із «кураторами» мешканець Кропивницького мав підтримувати через своїх родичів, які мешкають на тимчасово окупованій території Донеччини.

Побоюючись за життя своїх рідних, після повернення додому чоловік здійснював спроби влаштуватися на службу до військового підрозділу. Проте він не виконав доручення ворожої сторони, оскільки став об’єктом уваги української спецслужби.

Нині у межах відкритого слідчими СБУ кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 стаття 258-3 Кримінального кодексу України мешканець Кропивницького дає свідчення про обставини вербування та поставлені завдання.

Триває досудове слідство.

187 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.