ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.08.2020 | 10:31

СБУ: мешканець Кіровоградщини адмiнiстрував спiльноти для збору фiнансової допомоги бойовикам

СБУ: мешканець Кіровоградщини адмiнiстрував спiльноти для збору фiнансової допомоги бойовикам

Служба безпеки України продовжує протидiяти спробам антиукраїнських iнтернет-провокаторiв загострити внутрiшню ситуацiю в країнi через соцiальнi мережi.

Одного iз таких пропагандистiв спiвробiтники спецслужби днями викрили у Сумах. Ним виявився колишнiй український вiйськовий, який пiсля вiдставки знехтував присягою та агiтував до порушення територiальної цiлiсностi України. Деструктивнi матерiали вiн розмiщував на персональних сторiнках iз майже тисячною аудиторiєю пiдписникiв у росiйськiй соцiальнiй мережi. Зокрема, вiн публiчно закликав учасникiв незаконних збройних формувань до ведення активних бойових дiй та порушення режиму тишi на лiнiї розмежування.

За результатами обшукiв за мiсцем проживання вiдставника правоохоронцi вилучили комп`ютер та мобiльнi телефони iз доказами протиправної дiяльностi. Його дiї квалiфiкували за ч. 2 ст. 110 (посягання на територiальну цiлiснiсть i недоторканнiсть України) Кримiнального кодексу України.

Про пiдозру у сприяннi терористичнiй органiзацiї оголосили сепаратистському iнтернет-агiтатору з Кiровоградщини. Мешканець Олександрiйського району адмiнiстрував спiльноти у соцмережах для збору фiнансової допомоги бойовикам.

329 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.