ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Сашко Обрій презентував у Кропивницькому третю поетичну збірку. ФОТО

Сашко Обрій презентував у Кропивницькому третю поетичну збірку. ФОТО

30 вересня у книгарні «Є», що в Кропивницькому, провели творчий вечір молодого поета Сашка Обрія (справжнє прізвище – Олександр Кучеренко).

"Сашко Обрій, нині член Національної спілки письменників України та лауреат кількох літературних премій, прийшов у поезію з такої специфічної галузі як атомна інженерія (працював п’ять років на Южноукраїнській АЕС, що на Миколаївщині), нині - співробітник музею Історії книгодрукування, що в Києві", – зауважив модератор вечора керівник кропивницької «Просвіти» Олександр Ратушняк.

У футболці з портретом Кропивницького на грудях Сашко Обрій презентував свою третю збірку "БУСОЛ"!  До речі, написання заголовку саме таке, – все з великої літери! – бо йдеться не про звичайного лелеку, а кожна буква тут розшифровується: «Бережу Український Світ Од Лиха».

Звісно, були й вірші, й пісні у виконанні автора. Адже він прихопив із собою гітару! Казав, що скучив за Кропивницьким, де не просто бував на минулорічному «Кропфесті», але й створив тут кілька поезій.

На завершення зустрічі він охоче підписував книгу «БУСОЛ».

Крім Сашка Обрія, на творчому вечорі, - де присутні не лише сиділи, але й стояли, – пісні під гітару також виконував Максим Кушнір (псевдо – «Партизан»).

Фото автора

512 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.