ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.12.2020 | 12:10

Розвиватиму українську економіку, підніматиму вітчизняну молочну промисловість, – Андрій Табалов

Розвиватиму українську економіку, підніматиму вітчизняну молочну промисловість, – Андрій Табалов

Ще задовго до місцевих виборів-2020 тодішній очільник депутатського корпусу Андрій Табалов заявив, що виконав свою місію як секретар Кропивницької міської ради, щоденно старанно працюючи задля розбудови рідного міста. Надалі – працюватиме в економіці. 

Сказано – зроблено. Маючи доволі позитивні прогнози політичних аналітиків, Табалов вирішив на найближчі роки пов’язати своє життя з розвитком молочної галузі. 

"Мої повноваження секретаря міської ради Кропивницького завершилися з початком роботи депутатського корпусу нового скликання. Попередні роки сумлінно працював на благо громади нашого міста і продовжуватиму це робити у якості депутата міської ради.
Усі завдання, які ми разом з містянами ставили перед собою, виконали. Тепер ставлю собі за мету розвивати українську економіку, піднімати вітчизняну молочну промисловість. Цю галузь треба відбудовувати на державному рівні. Бо молоко та молочні продукти – це здоров’я нації, наше з вами здоров’я.
Саме тому підприємства Волошкове поле / Voloshkove pole і Первомайський молочноконсервний комбінат завжди виготовляли продукцію найвищого ґатунку зі справжнього молока", – заявив Андрій Табалов.

І додав, що ставку на виробництві робитимуть винятково на високу якість. 

796 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.