ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.02.2021 | 11:58

Розвиток медицини не припинятимуть: які лікарні у Кропивницькому реконструюють

Розвиток медицини не припинятимуть: які лікарні у Кропивницькому реконструюють

Як раніше повідомляв РК, минулої п'ятницi у Кропивницькому вiдкрили терапевтичне вiддiлення з палатами iнтенсивної терапiї в лiкарнi на Фортечних валах. Сьогоднi, 22 лютого, під час апаратної наради очiльник мiста Андрiй Райкович звернувся до медикiв, управлiння охорони здоров'я з вимогою щодня вiдповiдати високим стандартам сучасної медицини пiд час лiкування хворих.

"Я вимагатиму посиленого контролю i фахового пiдходу. Ми взяли курс на створення сучасних лiкувальних закладiв. Це стосується не лише центральної мiської лiкарнi, а всiх комунальних закладiв, i ми з нього не зiйдемо. Нагадую, жодної копiйки анi з "ковідного фонду", анi з обласного бюджету, анi з державного ми не отримали на створення вiддiлення, в якому рятуватимуть складнi запалення легенiв", – зазначив Райкович.

За його словами, розвиток медицини в мiстi не припиняється. Наступний етап – виконати реконструкцiю операцiйного блоку ЛШМД – опорної лiкарнi медичного округу. Ремонт чекає також на дитячу полiклiнiку, що на вулицi Шевченка. А до лiкарнi на Салганних пiсках, яку мiсту передала держава, Андрiй Райкович доручив зробити дорогу i створити маршрут громадського пасажирського транспорту.

Читайте також: Керівництво міста звернулося до комунальників, аби ті краще прибирали Кропивницький

Очільник Кропивницького: Водії маршруток мають виконувати свої обов'язки

376 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.