ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.02.2021 | 12:23

Розтрата на понад шість мільйонів гривень: на Кіровоградщині повiдомили про пiдозру керiвнику зернового складу

Розтрата на понад шість мільйонів гривень: на Кіровоградщині повiдомили про пiдозру керiвнику зернового складу

За процесуального керiвництва Кiровоградської обласної прокуратури повiдомили про пiдозру директору одного iз зернових складiв Кiровоградщини за фактом розтрати майна (сiльськогосподарських культур) одного iз суб’єктiв господарювання  в особливо великих розмiрах (ч.5 ст. 191 КК України). Про це поінформували в обласній прокуратурі.

У ходi слiдства встановили, що з квiтня 2019 року по червень 2019 року, директор зернового складу, зловживаючи своїм службовим становищем, через залучення вантажних транспортних засобiв, здiйснив вивезення чужого майна, яке належить одному iз суб’єктiв пiдприємницької дiяльностi, в особливо великих розмiрах.

Йдеться про зерно пшеницi та кукурудзи загальною вартiстю 6,6 мільйона гривень, яке на законних пiдставах передане на зберiгання у даний зерновий склад.

Нині слiдчі зiбрали достатню кiлькiсть доказiв для оголошення пiдозри директору зернового складу у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого  ч. 5 ст. 191 КК України.

За клопотанням прокуратури пiдозрюваному обрали запобiжний захiд у видi тримання пiд вартою з можливiстю внесення застави.

 Читайте також: 11 тисяч доларiв: на хабарі затримали декана кропивницького вишу 

245 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.