ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.01.2021 | 12:22

Роман Ілик прозвітував перед депутатами Кіровоградської облради, погодили кілька пропозицій

Роман Ілик прозвітував перед депутатами Кіровоградської облради, погодили кілька пропозицій

Сьогодні, 26 січня, під час сесії Кіровоградської обласної ради перед депутатами прозвітував керівник ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик щодо діяльності підприємства та підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

"Тариф – вартість послуг, встановлена повноваженим органом. Підприємство не має можливості впливати на ціни тарифу, розмір мінімальної заробітної плати тощо, у тому числі й на інфляцію гривні та на обсяги реалізації. Тож головним завданням є зменшення собівартості витрати на послуги, шляхом зменшення натуральних показників витрат", – із таких слів розпочав свій звіт Ілик.

За інформацією керівника водоканалу, із 2011 по 2020 роки підприємство забезпечило цілодобове постачання усіх абонентів. 

"Ми отримали зменшенні витрати електроенергії. У 2020 році це становить 30,5 мільйона кіловат у порівнянні з 26 мільйонів кіловат у 2011 році. Також відбулися зменшення витрат електроенергії у системі водовідведення. У 2020 році це становить 11,6 мільйона кіловат, у 2011 році – 13,9 мільйона кіловат.
На підприємстві постійно контролюють за втратами та витратами водних та енергетичних ресурсів. Для зменшення втрат води та кількості аварійних ситуацій встановлюємо регулятори тиску. У 2020 році втрати становили 7,7 метра кубічних води, у 2011 році – 16,7 метра кубічних", – повідомив Ілик.

За його словами, у 2020 році виявили 39 порушень правил водокористування, з них отримали 69 тисяч гривень.

"Провели також оптимізацію чисельності праціників. Кількість працюючиз за основним видом діяльності зменшили на 312 працівників. Тобто на даний момент маємо 1438 працівників у порівнянні з 2011 роком – 1750", – додав очільник ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Депутати облради погодили пропозицію, в якій, зокрема, рекомендують облдержадміністрації спільно з територіальними громадами, яких обслуговує водоканал, опрацювати питання щодо передбачення в місцевих бюджетах субвенцію обласному бюджету для надання фінансововї підтримки ОКВП "Дніпро-Кіровоград" для зменшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. 

Погодили й пропозицію щодо створення тимчасової контрольної комісії облради щодо ефективності та економічної діяльності водоканалу та обґрунтування підвищення тарифів.

Читайте також: У Кропивницькому розглянули питання підвищення тарифу на водопостачання

Андрій Табалов: Водопостачання – момент не тільки цивілізації, а й санітарії у Кропивницькому

391 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.