ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

РК знайшов двійника Табалова...з лопатою. ФОТО. ВІДЕО

РК знайшов двійника Табалова...з лопатою. ФОТО. ВІДЕО

Згідно з даними ЦВК, "двійник" чинного нардепа Андрія Олександровича Табалова, який зареєструвався кандидатом по 99-му виборчому округу, мешкає в невеликому селі Долинського району. 

Саме туди вирушили кореспонденти "РК", щоб дізнатися більше про невідомого раніше, а тепер уже кандидата в народні депутати Андрія Миколайовича Табалова. В Новоолександрівці, де проживає лише з три сотні мешканців, немає ані дитячого садка, ані школи, проте всі один одного знають.

Раді спілкуванню з журналістами односельці охоче розповідали про сільського Табалова, особливо, коли дізналися, що він зареєструвався кандидатом в народні депутати. Від них ми дізналися, що дружина Андрія Миколайовича працює продавчинею в магазині, що має двох синів, що особливих статків чи власного бізнесу немає. Всі як один казали, що вперше чують про наміри їхнього сусіда йти до Верховної Ради та дивувалися, чому охоронець на залізниці в місті Долинській раптом вирішив балотуватися по 99-му окрузі, а не по їхньому 103-му.

Про те, що кандидат у народні депутати ніколи не цікавився політикою і не відрізнявся особливою громадською активністю розповіла і голова сільської ради Тетяна Курищенко. Ми поцікавились в неї про те, чи звертався "двійник" Андрія Табалова до сільради за якимись довідками та іншими документами для реєстрації в ЦВК. "Я від вас вперше чую, що він збирається в народні депутати. Він до нас не звертався і взагалі дуже дивно, чому він туди зібрався", - говорить Тетяна Іванівна.

Як з'ясувалося, дивний кандидат проживає в звичайному сільському будинку, на подвір'ї якого закладається фундамент та активно ведеться добудова основного помешкання. Нас зустрів чоловік у робочих рукавицях з лопатою в руках запитанням "Чого так довго їдете? Мені вже всі подзвонили, що ви мене шукаєте". Те, що чоловік добре проіструктований щодо того, як відповідати на запитання журналістів, ми помітили відразу, всі відповіді зводились до анекдотів та бувальщин.

 

Та все ж кілька конкретних думок ми почули. Андрій Миколайович чітко зазначив, скільки грошей потрібно заплатити, щоб зареєструватися кандидатом у нардепи - 12 тисяч 126 гривень. А от, які документи кандидат-"двійник" возив до ЦВК та в межах яких районів знаходиться його округ, на жаль, не зміг нам відповісти, пославшись на те, що ми "напрягли" його з самого ранку. Так само Андрій Табалов відмовився назвати бодай кілька пунктів своєї передвиборчої програми, хто є його довіреною особою та чому він балотується не по своєму округу, а по тому, що за 100 кілометрів від його села. 

Хоча з нашою колегою днем раніше в телефонній розмові був відвертішим і сказав, що вирішив балотуватися по Кіровограду, бо немає коштів на агітацію по своєму округу. А в Кіровограді всі добре знають іншого Андрія Табалова, який зараз є депутатом Верховної Ради, і він розраховує, що виборці його приймуть за відомого тезку. 

На запитання журналіста "РК" "скільки вам заплатили, щоб ви стали кандидатом", чоловік зізнався, що "ще не заплатили".

А подивитись, як виглядає двійник Андрія Табалова та побачити більше про поїздку можна у відео "РК".


2358 5
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.