ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2019 | 17:02

Рятувальники у білих халатах: у Кропивницькому медичні працівники отримали вiдзнаки мiської влади

Рятувальники у білих халатах: у Кропивницькому медичні працівники отримали вiдзнаки мiської влади

З нагоди дня медичного працiвника у Кропивницькому привітали працiвників закладiв охорони здоров’я міста. Про це ідеться на сайті міськради.

"Врятувати людське життя – це вiдповiдальне завдання цiлого колективу, i ми у мiстi робимо усе, щоб усi працiвники охорони здоров’я працювали в належних умовах. Ми створили у Кропивницькому найсучаснiшi вiддiлення: палiативне, гемодiалiзне, iнсультний центр, капiтально вiдремонтували пологовий будинок. Продовжуємо реконструювати i наповнювати новiтньою технiкою мiськi амбулаторiї та полiклiнiки", – зазначив мiський голова Андрiй Райкович.

Він вручив подяки мiської ради та виконавчого комiтету завiдувачці вiддiлення для новонароджених № 2 КЗ "Мiський пологовий будинок" Тетянi Озимай, заступнику головного лiкаря центру первинної медико-санiтарної допомоги № 1 Сергiю Радьку, лiкарці ультразвукової дiагностики Кiровоградської мiської дитячої лiкарнi Тетянi Руденко, терапевту кардiологiчного вiддiлення КЗ "Кiровоградська мiська лiкарня швидкої медичної допомоги" Тетянi Скiчко.

Медики подякували Андрiю Райковичу та вручили символiчний подарунок – бiлий халат.

292 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.