ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.08.2016 | 14:35

Рятувальники Кропивницького отримали новий пожежний автомобіль. ФОТО

Рятувальники Кропивницького отримали новий пожежний автомобіль. ФОТО

Сьогодні, 19 серпня, рятувальник Кропивницького отримали  від ДСНС України сучасного автомобіля MAN європейського зразка. У такій техніці є потреба для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації, а також надання допомоги населенню під час їх виникнення.  

Про це повідомляє прес-служба УДНС в області. 

Вручаючи ключі від нового автомобіля, начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк зазначив, що з сьогоднішнього дня він вже знаходитиметься у бойовому розрахунку ДПРЧ-1 м.Кропивницький. 

Порівняно з автоцистернами застарілого зразка цей автомобіль є більш ніж удвічі економічнішим у витратах пального. Так, на 100 км витрачається 17,5 літрів палива проти 41. Для перевезення вогнегасних речовин автомобіль MANтеж має свої переваги. Він доставляє до місця пожежі 4 тонни води та 300 літрів піноутворювача і може подати до осередку пожежі за допомогою насоса ПН-60 16 стволів «Б» у порівнянні з АЦ-40 (130) 63Б, який містить 2350 літрів води та 170 літрів піноутворювача і подає до місця пожежі лише 11 стволів. Двигун нового авто відповідає стандартам безпеки, встановлених на території усього Євросоюзу. Оснащення системою стабілізації запобігає потраплянню автомобіля в неконтрольований занос та надійно захищає від позаштатних ситуацій. Автоцистерна відповідає екологічному стандарту Євро-4, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопах.
812 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.