ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2019 | 14:36

Рятувальники Кiровоградщини добре виступили на чемпiонатi ДСНС України з гирьового спорту. ФОТО

Рятувальники Кiровоградщини добре виступили  на чемпiонатi ДСНС України з гирьового спорту. ФОТО

Вчора, 12 лютого, у Черкаському iнститутi пожежної безпеки iменi Героїв Чорнобиля НУЦЗ України пройшов чемпiонат ДСНС України із гирьового спорту, участь у якому взяли 24 команди майже з усiх територiальних пiдроздiлiв служби порятунку України. Про це повідомила прес-служба У ДСНС в областi.

Кiровоградщину представили 5 спортсменiв-рятувальникiв – Олександр Поперечний (Кропивницький), Олександр Юхимець, Анатолій Пустовiт та Володимир Бедрик (смт Голованiвськ), Сергій Фiнке (Бобринець).

Нашi спортсмени вiдзначилися в особистих виступах. В особистому залiку «золото» у ваговiй категорiї до 85 кілограмів здобув спортсмен-рятувальник Сергiй Фiнке, а «срiбло» у ваговiй категорiї до 95 кілограмів – Анатолій Пустовiт.

Як зазначив представник команди У ДСНС в областi Iгор Турецький, боротьба була професiйною, запеклою, суперники – гiднi. Тому можна вiдзначити, що 6-те загальнокомандне мiсце, яке посiла наша команда серед 24-х команд-учасниць, є досить добрим результатом та поштовхом надалi тренуватись iз подвiйними зусиллями.

380 0
НОВИНИ



Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.