ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.04.2021 | 16:25

Реконструкцію спортшколи олімпійського резерву, що у Кропивницькому, завершать цьогоріч

Реконструкцію спортшколи олімпійського резерву, що у Кропивницькому, завершать цьогоріч

Реконструкцiю спецiалiзованої дитячо-юнацької школи олiмпiйського резерву-2 завершать нинiшнього року. Про це повiдомив директор департаменту капiтального будiвництва облдержадмiнiстрацiї Олександр Мiльто.

«Реконструкцiя комунального закладу "Обласна спецiалiзована дитячо-юнацька школа олiмпiйського резерву-2" – на фiнiшнiй прямiй. Проєктом передбачено замiну iнженерних мереж, оздоблювальнi роботи, будiвництво боксерської зали, благоустрiй прилеглої територiї та забезпечення вимог iнклюзивностi», – зазначив Мiльто.

Вiн додав, що пiдрядники вже завершили зовнiшнi будiвельнi роботи та внутрiшнє оздоблення, продовжують працювати над благоустроєм навколишньої територiї. У рамках реконструкцiї збiльшили площу спортивної зали, а також придбали обладнання з кондицiювання та вентиляцiї примiщення.

Довідково: у СДЮШОР-2 займається 586 вихованцiв iз п'яти видiв спорту: легкої атлетики, футболу, боксу, бейсболу та софтболу. У закладi викладає 31 тренер. Вихованцi школи неодноразово займали призовi мiсця на чемпiонатах України та Європи.

Читайте також: Кропивницький: продовжують реконструювати обласну спортивну школу

Скільки коштів витратили на реконструкцію спортшколи

Коли завершиться реконструкція обласної спортивної школи олімпійського резерву № 2

567 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.