ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.12.2018 | 10:08

Разом – сила: фракція партії «Наш край» міської ради Кропивницького прозвітувала перед своїми виборцями

Разом – сила: фракція партії «Наш край» міської ради Кропивницького  прозвітувала перед своїми виборцями

Фракція партії «Наш край» міської ради Кропивницького  прозвітувала перед своїми виборцями про зроблене нею за минулий рік. Депутати  зібралась разом, щоб розповісти про спільні досягнення та поділитися планами на майбутнє. Послухати їх у Будинку культури УТОГ завітали сотні виборців, посадовці міської ради, міський голова Андрій Райкович.

«Разом із вами ми вже зробили чимало, але набагато більше нам ще треба буде зробити. Сьогодні ми не просто звітуємо, ми разом підбиваємо підсумки спільної плідної роботи. Бо цих досягнень не було б, якби ви своєю активною позицією не стимулювали нас до дії, не спрямовували на вирішення важливих для громади питань. Нас із вами можна сміливо назвати командою, бо у нас є спільна мета – це гарне, комфортне, зелене та безпечне місто. А місто – це ми з вами!», наголосив секретар міської ради Андрій Табалов.

Серед найбільших позитивів міської ради в цілому і фракції зокрема у 2018 роціпродуктивна робота у сесійній залі, де представники "Нашого краю" не пропустили жодного засідання, голосували за всі життєво важливі для міста питання. Жодного засідання сесії міськради депутати фракції «Наш край» не бойкотували.

«Ми, як п’ять пальців однієї руки – працюємо злагоджено, кожен знає, що робить інший, підтримуємо один одного. Фракцією, з підтримкою громади – ми сила, яка вже сьогодні крок за кроком змінює життя містян на краще: робить його комфортнішим та безпечнішим. Наші громадські приймальні для вас завжди відкриті, а помічники завжди на зв’язку»,зауважив Андрій Табалов.

Захід тривав понад три години. Прозвітували всі семеро депутатів від «Нашого краю». Їхні виступи неодноразова переривалися оплесками тих, хто довірив обранцям представляти власні інтереси в міській раді. Така підтримка і є свідченням того, що депутати працюють на благо Кропивницького, а містяни це помічають.

578 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.