ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.04.2017 | 09:40

«Радикали, не будьте скотиняками»: перед офісом «РПЛ» зібралися сотні людей. ФОТО. ВІДЕО

«Радикали, не будьте скотиняками»: перед офісом «РПЛ» зібралися сотні людей. ФОТО. ВІДЕО

Сьогоднi вранцi, перед початком сесiї мiськради, пiд офiс мiської органiзацiї «Радикальна партiя Олега Ляшка», що на набережнiй, зiбралося кілька сотень людей. Серед них пенсiонери, громадяни, якi потребують видiлення матерiальної допомоги, студенти та викладачi профтехучилищ. 

Один iз органiзаторiв акцiї викладач ПТУ Микола Гречуха  у коментарi журналiстам зазначив, що через тривалий зрив сесiйних засiдань, якi вiдбуваються через бойкот опозицiйних фракцiй, а саме «Батькiвщина», «РПЛ», «Свобода», «Самопомiч» та частина «БПП», профтехучилищам не надходять кошти на виплати стипендiй студентам i зарплат викладачам. Люди принесли в руках плакати з написами «Ви не демократи, а саботажники», «Депутати, досить бойкотувати – потрiбно працювати», «Не затримуйте розвиток України», «Депутати, студенти голоднi – iдiть на сесiю»

Присутнi мiстяни телефонували до приймальнi, щоб до них вийшли представники «радикалiв», проте їх прохання проігнорували. З рештою, мiтингувальники вирушили пiд стiни мiської влади, де має розпочатися сесiя.618 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.