ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Рабінович як дзеркало української контрреволюції

Рабінович як дзеркало української контрреволюції

На початку засідання підготовчої групи новообраних народних депутатів Ірина Геращенко (реагуючи на виступ Вадима Рабіновича російською мовою): «Я хочу нагадати шановному колезі, пану Рабіновичу, що у нас вступив у дію закон про мову, і ми просимо вас державною мовою виступати під час роботи нашої погоджувальної групи». 

Вадим Рабінович: «Я хочу ответить представителю блока Порошенко. Будем жить по законам. В законах это не сказано».

Дмитро Разумков: «Це передбачено в регламенті, Володимире Зіновійовичу».

Рабінович: «В якому пункті регламенту?».

Разумков: «Це є в регламенті».

Рабінович: «Серьезно?».

Разумков: «Да».

Рабінович: «А в якому пункті, не скажете? В законе, который принят, о мове, о депутатах нет ни одного слова».

Після цього представник апарату Ради приніс Разумкову відповідну статтю регламенту. Лідер "Слуги народу" процитував її, оголосивши, що "мовою роботи Верховної Ради, її органів та посадових осіб є державна мова".

У свою чергу, Рабінович заявив, що вони ще не є Верховною Радою, і запропонував залучити перекладача.

(З повідомлення «Української правди»).

Зрозуміло, що пропозиція залучити перекладача – це черговий стьоб корінного  харків’янина, «подпольного миллионера, чтоотносится к той категории людей, которые ничего не делают просто так». (Сайт «Скелет»).Це була провокація, на які Вадим Зіновійович великий майстер: згадаймо хоча б публікацію на його інтернет-сайті про нібито ксенофобські заяви на мітингу  в Запорізькій області під час відкриття пам’ятника жертвам Голодомору. Рабинович сьогодні не тільки перевіряє керівництво майбутнього  парламенту на реакцію стосовно Закону про державну мову, а й пробує нав’язати чергову дискусію в суспільстві. Підтвердження чому – негайний відгук Нестора Шуфрича: "Русский язык не является иностранным в нашей стране. Народный депутат имеет право говорить на том языке, на котором ему удобно». І так само його белькотіння про «перекладача». «Дураку закон не писан», як кажуть «на том языке, на котором ему удобно».  Правда, Нестор – не дурень, він типовий українофоб. Як і «герой» цієї публікації, як і «проффесиональный перебежчик» із Одеси Дмитро Співак…  Коло тих, кому закон не писаний, широке -  ціла фракція.

Власне, хто такий Рабінович? Політик із хваткою крамаря, підприємець із сумнівною репутацією, колишній в’язень кримінального сумління. Тільки в останні роки САП відкрила дві кримінальні справи про незаконне збагачення Рабіновича. Він не вказав у декларації 50 відсотків прав на телеканал NewsNetwork та земельну ділянку, що належить дружині. Переписав свій бізнес на дружину, коли став народним депутатом. Заплатив 2,9 мільйони на попередню президентську виборчу кампанію із 1 мільйона доходу в 2013 році.

За Вадимом Зіновійовичем тягнеться далеко не оксамитовий шлейф ще з йогокомсомольської юності.  У 1980 році він був заарештований у звинуваченні в розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах. Тоді це йому практично зійшло з рук. Вдруге заарештований  у 1982  році і засуджений на чотирнадцять років позбавлення волі у виправно-трудовому таборі суворого режиму. А у 1999 році СБУ заборонила йому в’їзд в Україну строком на п’ять років. Його, як тодішнього громадянина Ізраїлю, підозрювали в діяльності, котра завдає значної шкоди українській економіці та безпеці країни. У відкритих джерелах є інформація, що Вадим  Рабинович був завербований КДБ, мав прізвисько «Жолудь».

Моральні принципи Вадима Зіновійовича гарно ілюструють його взаємини з екс-головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним. На хвилі боротьби зі «злочинним режимом» Рабіновичзробив повідомлення про арешт вілли Сергія Льовочкіна, розташованої на Лазурному березі у Франції. «Льовочкін купив собі за два мільярди віллу на Лазурному березі і думав, що він буде там лежати й пузо чухати,оголосив Рабинович. – Але мені вдалося добитися того, що в нього забирають віллу». При цьому зауважив, що ні правоохоронці, ні представники української влади навіть не поцікавилися у судових органів Франції деталями та перспективами цієї скандальної справи. Вадим Зіновійович володіє здатністю вчасно опинитися там, де треба і в потрібний час, щоб замкнути процес на собі. Насправді про приховану віллу Льовочкіна ще у січні 2016-го  заявив народний депутат Сергій Лещенко, опублікувавши розслідування, в якому говориться, що у того є оформлене на підставних осіб і не задеклароване елітне житло на Лазурному березі під Ніццою. Саме ця публікація лягла в основу судового розслідування у Франції. Отож особою Льовочкіна і його оборудками французьке правосуддя зацікавилося після розслідування Лещенка. Азгідно із заявою Рабіновича виходить, ніби арешт вілли – цілковито його заслуга. Тепер Рабінович і Льовочкін – великі друзі, вони об’єдналися в одній команді і в супрязі пройшли «чухати пузо» до Верховної Ради.

І воно тепер  (саме воно, а не він, бо це не одна людина, а явище) нахабно учить нас, як треба ставитися до законів і якою мовою говорити.

У запалі критики Порошенка ми далеко не завжди ставили собі запитання: а хто, власне, критикує та з якою метою це робить. І обирали не за ділами, а за словами. Тепер маємо гембель на свою голову. І надовго. Будемо сподіватися, що депутати у своїй більшості  не допустять у парламенті печерної українофобії, нав’язуваної «батьками отечества чужого», і щоразу даватимуть відсіч їхнім спробам стати поперек українському відродженню та європейському вибору України.

382 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.