ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.01.2020 | 12:19

Прокуратура області наполягає на взяттi пiд варту осiб, пiдозрюваних у загибелi людей на виробництвi

Прокуратура області наполягає на взяттi пiд варту осiб, пiдозрюваних у загибелi людей на виробництвi

Кiровський районний суд Кропивницького розглянув клопотання слiдчого, погоджене з процесуальним прокурором, щодо обрання трьом пiдозрюваним у смертi працiвникiв на виробництвi запобiжного заходу у виглядi тримання пiд вартою. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Кiровоградської області.

Незважаючи на те, що прокуратура наполягала на триманнi пiдозрюваних пiд вартою, суд постановив застосувати до усiх затриманих фiгурантiв резонансного кримiнального провадження мiру запобiжного заходу у виглядi домашнього арешту.

Нині, на зазначену ухвалу готують апеляцiйну скаргу, у якiй прокуратура наполягатиме на обраннi вказаним особам запобiжного заходу у виглядi тримання пiд вартою.

Довідково: трагiчна подiя сталася, 10 сiчня, в обласному центрi. Полтавськi працiвники виконували вантажнi роботи на територiї фiрми «Кернел». При випробовуваннi залiзобетонних паль, вiдбувся злам палi, яка при падiннi смертельно травмувала двох працiвникiв фiрми-пiдрядника 1967 та 1978 рокiв народження.

Затримали трьох осiб – директора пiдприємства, яке є замовником на проведення робiт та двох осiб пiдприємства, яке є фактичним виконавцем робiт. Усiм пiдозрюваним оголосили пiдозру за частиною 2 стаття 272 (порушення правил безпеки пiд час виконання робiт на виробництвi з пiдвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей) Кримiнального кодексу України.

Читайте також: Кiровоградщина: на “Приднiпровському олiйноекстракцiйному заводi” загинули двоє працiвникiв 

У Кропивницькому затримали трьох посадовцiв пiдозрюваних у загибелi працiвникiв на пiдприємствi 

374 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.