ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.08.2020 | 11:37

Продукція без правильного маркування: у Кропивницькому підприємець сплатив понад 14 тисяч гривень штрафу

Продукція без правильного маркування: у Кропивницькому підприємець сплатив понад 14 тисяч гривень штрафу

Фахiвцi Кропивницького мiського управлiння Держпродспоживслужби здiйснили плановий захiд державного нагляду магазину, в асортиментi якого представленi рибопродукти та снеки. Пiд час перевiрки встановили порушення вимог чинного законодавства у сферi безпечностi харчових продуктiв.

У магазинi були вiдсутнi супровiднi документи про продукцiю, що реалiзовували. Також фахiвцi встановили, що 34 види продукцiї  завезли до торговельного закладу на один та на два днi ранiше за дату виготовлення цiєї продукцiї, яка вказана на етикетках. Йдеться про рибнi продукти (вомер, плотва, тарань, корюшка, судак, iкряники, восьминiг, кальмар, фiле окуня, стружка тунця, янтарна, фiле трiски), м’яснi продукти (ковбаски, iндичка, конина, сушена курятина) та снеки (фiсташки, мигдаль, арахiс, злаково-горiхова сумiш, кукурудза, сулугунi тощо). 

Це свiдчить про реалiзацiю харчових продуктiв, маркування яких не вiдповiдає законодавству про iнформацiю для споживачiв про харчовi продукти, за що передбачена вiдповiдальнiсть вiдповiдно до п. 22 ч. 1 ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Отож за порушення вимог чинного законодавства на фiзичну особу-пiдприємця наклали штраф у розмiрi 14 169 гривень.

Читайте також: У Знам'янці торгували неякісними харчовими продуктами

195 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.