ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.09.2019 | 10:58

Про що мріє міський голова Кропивницького Андрій Райкович

Про що мріє міський голова Кропивницького Андрій Райкович

Учора, 16 вересня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович напередодні Дня міста провів пресконференцію, на якій зазначив про уже виконанні завдання у місті, зокрема розповів і про поетапні пріоритети розитку обласного центру.

"Основним пріоритетом майбутнього року буде модернізація системи теплопостачання у місті. Ми пішли на принципові кроки, повернувши у комунальну власність підприємство ДП "Кiровоградтепло" ТОВ "ЦНТI УНГА". У подальшому пропонуватимемо людям моделі економного та раціонального використання ресурсу тепломодернізації", – зазначив очільник міста.

Важливими пунктами у розвитку обласного центру, за словами Райковича, є поліпшення дорожньої інфраструктури, будівництво та капітальний ремонт автодорожніх мостів.

"Плануємо реконструювати дитячу поліклініку та лікарню швидкої медичної допомоги. Реконструкції потребує й площа Героїв Майдану – це обличчя нашого міста, а воно повинно бути охайним, чистим та неповторним. Важливим завданням для нас є й відновлення набережної річки Інгул", – звернув увагу Райкович.

Необхідним пунктом у розвитку Кропивницького є його туристична впізнаваність. Очільник міста зазначив, що у цьому аспекті важливими пунктами є реконструкція Ковалівького парку та парку "Перемоги", відновлення композиційної цілісності пам'яток національного значення Фортечні вали.

"Хочеться реалізувати ці глобальні плани, які є у мене та моєї команди. Наші пріорітети сформовані завдяки небайдужості громади та її зацікавленості у розвитку міста. Це мої амбітні мрії, які планую разом реалізовувати. Сподіваюся на вашу підтримку і порозуміння", – додав мер.

Насамкінець Андрій Райкович закликав кропивничан розбудовувати місто разом.

Читайте також: Подія року: коли у Кропивницькому презентують нову арку

476 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.