ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.03.2021 | 10:42

Призначили т. в. о. продюсерки Кропивницької фiлiї Суспiльного

Призначили т. в. о. продюсерки Кропивницької фiлiї Суспiльного

У лютому вiдбувся вiдкритий конкурс на посади продюсерiв регiональних фiлiй Суспiльного UA: ОДЕСА та UA: ХАРКIВ. Продюсеркою UA: ОДЕСА стала Олена Кваша, яка займала цю посаду у Кіровоградській області.

1 березня на засiданнi правлiння акцiонерного товариства «Нацiональна суспiльна телерадiокомпанiя України» ухвалили рiшення про призначення Яни Бабак тимчасовою виконувачкою обов’язкiв продюсерки Кропивницької фiлiї Суспiльного.

Олена Кваша розпочне роботу на посадi продюсерки UA: ОДЕСА із 5 березня.

«Рада бути частиною команди Суспiльного i долучитися до роботи вже в Одесi, дякую правлiнню НСТУ за довiру. Маю надiю, що мiй досвiд та досвiд команди Одеської фiлiї у поєднаннi будуть корисними для роботи. Власне правило в роботi схоже дещо на принцип лiкарiв: «Не нашкодити!», тож на цих засадах i розпочнемо. Своєму колективу, глядачам у Кропивницькому дуже вдячна i залишаюся завжди на зв’язку», – зазначає Кваша.

Яна Бабак долучилася до колективу обласного радiо Кропивницького у 2016 роцi, має вищу освiту за спецiальнiстю «полiтологiя». У командi Суспiльного працювала у радiо- i телепроєктах суспiльно-полiтичного напряму, була ведучою ранкового шоу на телеканалi UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ.

Довідково: Олену Квашу на посаду продюсерки  Кiровоградської фiлiї Суспiльного обрали у груднi 2017.

433 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.