ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.03.2017 | 13:15

Президент присвоїв звання Героя України добровольцю з Кропивницького Євгену Тельнову

Президент присвоїв звання Героя України добровольцю з Кропивницького Євгену Тельнову

Сьогоднi, 27 березня, пiд час урочистостей iз нагоди Дня Нацiональної гвардiї України, Президент України Петро Порошенко присвоїв звання Героя України Євгену Львовичу Тельнову, загиблому учаснику АТО з Кропивницького.

Нагороду отримала дружина вiйськового. 

«Знаменитий «Вусач» загинув 15 лютого 2015-го в боях пiд Широкино, особисто знищивши декiлька танкiв противника, якi готували наступ на мирний Марiуполь. Мав честь вручити орден «Золота зiрка» дружинi Героя - Свiтланi Василiвнi», - йдеться у повiдомленнi на сторiнцi Президента України у Фейсбук. 

Довiдка. Євген Тельнов був кадровим вiйськовим, проходив службу ще в лавах Радянської Армiї. Вiн закiнчив Кiровоградський iнститут сiльськогосподарського машинобудування, працював на Кiровоградському заводi радiовиробiв токарем, з 1989 р – лаштувальником верстатiв з ЧПК. Займався підприємницькою діяльністю. Брав участь у подіях на Євромайдані. З початком бойових дiй на сходi країни пiшов добровольцем у батальйон спецiального призначення «Донбас». З 13 липня по 31 серпня перебував у зонi АТО (Артемiвськ, Попасна, Iловайськ). 

Євген Тельнов єдиний український військовий, який під час одного бою знищив 2 російські танки і 2 бронетранспортери. 

Загинув «Усач» 15 лютого у зонi АТО.

3397 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.