ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Працівники обласної універсальної наукової бібліотеки провели мандрівку історичними місцями. ФОТО

Працівники обласної універсальної наукової бібліотеки провели мандрівку історичними місцями. ФОТО

Уже традиційно до Всеукраїнського дня бібліотек працівники обласної універсальної наукової книгозбірні імені Дмитра Чижевського провели екскурсію теренами Кіровоградщини. Цього разу – дорогами Компаніївщини, яка є малою батьківщиною класика української літератури Юрія Яновського (1902-1954).

Поїздка не обмежилася відвідинами самого райцентру й центральної районної бібліотеки. Кропивничани побували в Нечаївці, де відвідали музей видатного письменника. Фотографувалися біля меморіального каменя на місці батьківської хати, там, де колись був хутір Маєрове, і де, власне, Юрій Яновський прийшов у цей світ. Далі бібліотекарі милувалися тамтешніми краєвидами річки Сугоклеї. Увесь цей час екскурсоводом була директор згаданого музею Наталія Михайловська. Вона ж розповіла й про легенди, пов’язані з багатьма місцинами степової річки, зокрема, про так звані «Межові стовпи» та «Чортову печеру».

Крім того, працівники головної книгозбірні області побували у Компаніївському коледжі ветеринарної медицини. Там, у супроводі одного з його керівників Олексія Омельчука дізналися не лише про особливості навчального закладу, але й побачили чимало цікавих тварин, що утримуються на його території.

Останнім пунктом мандрівки стала мальовнича база відпочинку «Козачий хутір».

 Фото автора

370 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.